Į(si)galinimo metodika Metaforinės-klausimų kortelės
Metaforinės klausimų kortelės. Susipažinkite!
Metaforinės klausimų kortelės - metodika, sukurta remiantis Motyvacinio interviu metodu, Sistemine teorija ir Supervizijos praktika.
Pristatymas video
https://youtu.be/t62mGUPkZ-4
Įsigyti Metaforines klausimų korteles galite parašę mums el. paštu patirtysiridejos@gmail.com arba užpildę formą.
Gausite automatinį atsakymą su informacija.
Kortelių kaina be mokymų 35 eur, su mokymais 65 eur. Mokymų datos skelbiamos www.patirtysiridejos.lt bei Facebook profilyje.
Metodinė-praktinė priemonė "Streso valdymas"
Pristatome Metodinę-praktinę priemonę "Streso valdymas", (2018 m. Nomeda Černevičiūtė Jerochova, Audronė Kerpaitė) skirtą specialistams, dirbantiems socialinį darbą (nors neabejojame, kad pritaikys ir kitų padidintos profesinės rizikos sričių specialistai), kurią pagal nuo 2014 m. vedamus akredituotus mokymus "Streso valdymas" parengėme kartu su kolege psichologe-geštalto psichoterapeute Audrone Kerpaite. Leidinį recenzavo prof. dr. Aidas Perminas ir dr. Jorūnė Vyšniauskytė-Rimkienė. Nomeda Černevičiūtė Jerochova, Audronė Kerpaitė "Streso valdymas", 2018 m.
Už pagalbą ir palaikymą dėkojame SBĮ Kauno rajono socialinių paslaugų centrui.
Nemokama PDF knyga "10 socialinio darbo istorijų"
PDF knyga "10 socialinio darbo istorijų". Kaip dažnai savo aplinkoje Jūs sulaukiate klausimo: "Koks yra tavo darbas?" Mano dovana Jums - nemokama PDF knyga "10 socialinio darbo istorijų", kuri įkvėps ir Jus papasakoti apie savo profesinę patirtį, o apie šią profesiją girdėjusiems tik iš žiniasklaidos - ją pažinti.
Nomeda Černevičiūtė Jerochova "10 socialinio darbo istorijų", 2019 m.
Mes žiniasklaidoje
"Stresas ar profesinis perdegimas? Skirtumas gali būti mirtinas
Ar kada esate patyrę būseną, kai atrodo, jog jau viskas, tiesiog visko per daug, daugiau nebegaliu? Ką tuomet galvojote? Kaip šią būseną apibūdintumėte? Ši tema pradeda straipsnių ciklą „Profesiniai konstruktai“, kuriame įvairių sričių specialistus kviečiu reflektuoti savo profesinę patirtį, analizuoti vidinius konfliktus ir ieškoti alternatyvių požiūrio taškų.
"O dabar pakalbėkime apie... Nieką"
Kaip dažnai pagaunate save ar kitus sakant: „nieko nenoriu“, „niekas neįdomu“, „viskas gerai“ ir pan.? Ką iš tiesų sako mūsų vartojami žodžiai „niekas“ ir „viskas“?
"Apsimetėlio sindromas: kas tai ir kaip atpažinti?"
Kad ir kiek daug gyvenime pasiekėte, vis vien jaučiatės nevertas gaunamo dėmesio, įvertinimų ir pripažinimo? Jums vis atrodo, kad nieko ypatingo nenuveikėte? Gali būti, kad patiriate apsimetėlio sindromą.
"Specialistė: kalbėdami apie mirtį mes visada kalbame ir apie gyvenimą"
Mano senyvi klientai dažnai kalbėdavo apie mirtį, o aš nevengdavau to pokalbio išplėtoti. „Ką tau reiškia mirtis? Dėl ko apie ją galvoji?“ – klausdavau.
"Norite pokyčių gyvenime? Atlikite šiuos penkis žingsnius"
Pastebite, kad jums sunku ką nors keisti? Norite gyvenime naujovių, pokyčių, tačiau juos vis atidėliojate? Pradėję greitai sugrįžtate prie senų įpročių? Profesionali supervizorėNomeda Jerochova įvardija penkis konkrečius žingsnius, kurie padeda pasiekti realių pokyčių. Išbandykite!
"Nors dauguma netikėjo, kad pragyvens iš mokymų, įkūrė mokymų centrą"
Nomeda Černevičiūtė (35) mokymų srityje aktyviai veikė daug metų, tačiau pradėjo galvoti, kad tai, ką daro, gali paversti platesne veikla ir įkūrė mokymų centrą „Patirtys ir idėjos”. Nors daugelis bandė atkalbėti, nes netikėjo, kad iš mokymų galima pragyventi ir kad naujokams šioje nišoje dar yra vietos, pašnekovė žinojo, kad tai jos kelias.
"Socialinės darbuotojos kasdienybė: smurtas, įžeidinėjimai ir grasinimai"
Po to, kai Kauno rajone senelis pririšo prie suolo ir mušė su mažus savo anūkus, Kauno rajono socialinių paslaugų centro socialinė darbuotoja darbui su socialinės rizikos šeimomis Nomeda Černevičiūtė tv3.lt papasakojo apie savo darbo specifiką. Pasirodo, pasitaiko atvejų, kai vaikų mušimą tėvai supranta kaip auklėjimo priemonę, o ne kaip smurto panaudojimą prieš vaiką.
"Dalijimasis gerumu padeda vaduotis iš atskirties"
Atsakau: 2. Taip, man baisu.
Gan dažnai manęs klausia - ką reiškia dirbti socialinį darbą? Ir beveik iškart gaunu galimą atsakymą - juk labai baisu ir pavojinga. Taigi, ką reiškia dirbti socialinį darbą?
"Gerbiami žiūrovai, neplakite liežuviais mano kolegų specialistų"
"Viena didžiausių klaidų socialiniame darbe, o taip pat ir kitose profesijose"
"Ką reiškia klaidos profesionalo darbe? Ir kaip patys suvokiame klaidas?"
Tikrai geras specialistas neklysta? Atvirkščiai! Gebėjimas priimti, reflektuoti ir keisti savo klaidas yra vienas iš profesionalumo aspektų.
Mūsų klientų atsiliepimai