Patirtys ir idėjos

Svajones verčiame pasiekimais

SVARBU. Mokymų programas vykdome ir nuotoliniu būdu!


Artimiausi NUOTOLINIAI mokymai ir supervizija


Individuali ir grupinė supervizija pagal ANSE standartus. Dėl individualios supervizijos bei supervizijos jūsų įstaigoje susisiekite individualiai. Pradžia jau liepos mėnesį.

Profesionali supervizija socialiniams darbuotojams, atvejo vadybininkams, socialinio darbuotojo padėjėjams, medicinos srities darbuotojams, verslui, asmeniniam bei profesiniam augimui:


Individuali supervizija;
Grupinė supervizija
Komandos supervizija;
Organizacijos supervizija.


Superviziją veda Sertifikuota supervizorė Nomeda Černevičiūtė Jerochova, baigusi Profesionalios supervizijos studijas Vytauto Didžiojo universitete. Vedamos supervizijos atitinka ANSE standartus. Išduodami atestacijai tinkantys pažymėjimai.
Supervizija gali vykti ir tik jūsų įstaigos darbuotojams. Susisiekite ir aptarsime jums rūpimus klausimus!Akredituoti Mokymai socialiniams darbuotojams ir individualios priežiūros darbuotojams:


 • Įvadinė individualios priežiūros darbuotojo programa, 40 ak. val. nuo kovo 5 d., 139 eur, su nuolaida - 111 eur, programos kodas IPP2022056 (Grupės datos kovo 5 d., 7 d., 12 d., 14 d., 18 d.) Registracijos forma 


 • 160 ak. val. Individualios priežiūros darbuotojų kompetencijos tobulinimo programa nuo vasario 15 d., kaina 500 eur. Registracijos forma.


 • Įgalinantys klausimai: kaip motyvuoti?, 10 ak. val. vasario 21-22 d., 65 eur., programos kodas SD20220255 Registracijos forma.


 • Mano profesinis bagažas, 10 ak. val. lapkričio 14-15 d., 40 eur., programos kodas SD20220276 Registracijos forma.


 • Streso mažinimo būdai + Knyga (pdf), 16 ak. val. kovo 5-6 d., 45 eur (vietoje 50 eur), programos kodas SD20180114 Registracijos forma


 • Darbas su individualios veiklos pažyma socialinio darbo lauke, 6 ak. val., vasario 20 d., kaina 20 eur. Registracijos forma.


 • Pykčio laboratorija, 16 ak. val. gruodžio 5-6 d., 50 eur (vietoje 60 eur), programos kodas SD20190161 Registracijos forma.


 • Profesinis identitetas ir vidinė motyvacija, 16 ak. val. kovo 12-13 d., 42 eur (vietoje 50 eur), programos kodas SD20180094


 • Senyvo amžiaus kliento psichosocialinė aplinka, 16 ak. val., kovo 26-27 d., 40 eur (vietoje 50 eur), programos kodas SD20220273 Registracijos forma.


Registracija į visas programas vyksta per pateiktas nuorodas arba el. paštu patirtysiridejos@gmail.com Laiške nurodykite vardą, pavardę ir į kokius mokymus registruojatės. Jums ateis automatinis atsakymas apie mokymus, kuriuos pasirinkote. Nurodytos kainos su nuolaidomis galioja mokymams, vykstantiems nuotoliniu būdu.


Supervizija!

 • Individuali supervizija
 • Grupinė supervizija
 • Komandinė supervizija
 • Organizacijos supervizija


Profesionali supervizija pagal ANSE standartus. Išduodami atestacijai tinkami pažymėjimai!Mokymų temos


Mokymai socialiniams darbuotojams:

Streso mažinimo būdai, 16 ak. val. + recenzuota Metodinė-praktinė priemonė "Streso valdymas" (akredituota programa)

Mano profesinis bagažas, 8 ak. val.

Pykčio laboratorija, 16 ak. val. (akredituota programa)

Praktinis Veidotyros taikymas socialinio darbo lauke, 50 ak. val.

Profesinis identitetas ir vidinė motyvacija, 16 ak. val. (akredituota programa)

Mano profesinis bagažas, 10 ak. val.

Įgalinantys klausimai: kaip motyvuoti?, 10 ak. val.

Registruokitės dabar arba užduokite klausimą.


Mokymai socialinio darbuotojo padėjėjams (individualios priežiūros personalui):

Įvadinė socialinio darbuotojo padėjėjų programa, 40 ak. val. + Profesinės mentorystės programa (akredituota programa)

Streso mažinimo būdai, 16 ak. + recenzuota Metodinė-praktinė priemonė (akredituota programa)

Mano profesinis bagažas, 10 ak. val.

Pykčio laboratorija, 16 ak. val. (akredituota programa)

Senyvo amžiaus kliento psichosocialinė aplinka, 16 ak. val.

Komandos formavimo mokymai, 16 ak. val.

Įgalinantys klausimai: kaip motyvuoti?, 10 ak. val.

Registruokitės dabar arba užduokite klausimą.Mokymai įvairių sričių specialistams:

Praktinis Veidotyros taikymas profesiniame lauke, 50 ak. val.

Streso valdymas, 16 ak. val. + recenzuotas Metodinis-praktinis leidinys "Streso valdymas"

Profesinis identitetas ir vidinė motyvacija, 16 ak. val. + Profesinio efektyvumo įsivertinimo įrankis

Komandos formavimo mokymai, 16 ak. val.

Mano profesinis bagažas, 10 ak. val.

Įgalinantys klausimai: kaip motyvuoti? 10 ak. val.

Būtina išankstinė rezervacija!

---- Mūsų profesija ypatinga tuo, kad ji ne tik labai daug duoda, bet ir tuo, kad reikalauja be galo daug pasiruošimo, kantrybės, įvairiapusių žinių, motyvacijos ir nusiteikimo, vidinės ramybės, asmeninių ir profesinių vertybių darnos bei kitų ne mažiau svarbių dalykų. Esame yra tarsi šulinys, iš kurio klientai gali pasisemti žinių, gebėjimų, stiprybės... Tačiau kiekvienas esame patyręs, ką reiškia sausra ir kaip sunku tuo metu šį šulinį pripildyti – juk gali duoti tik tai, ką turi. O tuštuma nėra tas dalykas, kurį savo profesijoje norėtume dalinti kitiems. Todėl pasisemkime naujų jėgų iš įvairių šaltinių, kurie neleistų mums bijoti, kad ateis sausra ----


Ką svarbu žinoti apie mokymus?

Mano patirtis programų rengime ir mokymų vedime - septyneri metai, todėl visos mokymų programos yra paremtos patyriminiu mokymusi, taigi, teorijos jūs gausite tik tiek, kiek būtina, o visus Jums pristatytus metodus išbandysite atlikdami praktines užduotis. Tai reiškia, kad čia tik išimtiniais atvejais išvysite skaidres ar gausite krūvą teorinės medžiagos. Mokymosi principas - sau svarbios ir aktualios informacijos bei metodų atsirinkimas. Jei susidomėsite kuriais nors konkrečiais metodais ar sritimi, po mokymų galėsite gauti literatūros sąrašą tolimesniam savarankiškam gilinimuisi. Mokymai nėra statiški, todėl rekomenduoju rinktis patogius, judesių nevaržančius drabužius ir avalynę. Siekiant įvairiapusiškumo ir platesnio žinių lauko bei geresnio jų perdavimo, kai kurias mokymų programas vedu kartu su kitų sričių specialistais, su kuriais bendradarbiaujame, t.y. psichologais-psichoterapeutais, kaniterapeutais, kineziterapeutais ir kt.

Laukiu Jūsų nusiteikusių įsitraukti ir pasiimti naujų žinių ir įgūdžių!


Apie ką?

                        

---- Įžanginiai sociainio darbuotojo padėjėjų/asmeninio asistento mokymai ----


DĖMESIO! Naujai akredituota ir atnaujinta programa. Mokymų metu Jūs iš savo srities ilgamečių praktikų sužinosite ir įgysite: Socialinio darbo pagrindus; Darbo su įvairiomis klientų grupėmis specifiką; Socialinio darbuotojo padėjėjų kompetencijas ir atsakomybę, etikos principus; Psichologinius darbo aspektus; Konfliktų ir streso valdymo strategijas; Teisinius socialinio darbo aspektus; Daug įvairių kitų naudingų žinių, metodinės medžiagos, praktinių rekomendacijų. 

Atnaujinti įžanginiai individualios priežiūros personalo mokymai. Nuo šiol Jūs ne tik dalyvausite 40 val. patyriminių mokymų programoje, kurios metu iš ilgamečių kvalifikuotų savo srities specialistų įgysite žinių bei tobulinsite praktinius įgūdžius, bet taip pat galėsite dalyvauti Profesinio palaikymo programoje pirmus metus po mokymų baigimo, kurios metu gausite:
# Neribotas konsultacijas profesiniais klausimais
# Galimybę sekti savo profesinį progresą
# Savianalizės įrankį, padėsiantį identifikuoti savo stipriąsias puses bei tobulėjimo poreikį
# Metodinę pagalbą
# Nuolaidą periodiniams mokymams (16 ak. val.).
Visa šia palaikymo programa Jūs galėsite naudotis visus metus po mokymų baigimo.

Būtina išankstinė registracija.---- Įgalinantys klausimai: kaip motyvuoti? ----


 

Mokymai socialiniams darbuotojams ir socialinio darbuotojo padėjėjams.

Susipažinkite: naujausias mano kūrinys, Metaforinės-klausimų kortelės ir jų panaudojimo galimybės. Lietuviškos, unikalios, sukurtos pagal Motyvacinio interviu metodą, Sisteminę teoriją ir Supervizijos praktiką. Šis metodas padarė perversmą mano darbe, kai dar net nesupratau, kad tai yra metodas.

Būna taip, kad sulaukę kliento atsakymo, manome, kad ne tokio tikėjomės arba jog jis niekur neveda ir nusprendžiame, kad klientas yra nemotyvuotas.

Pasaulyje nėra nei vieno gyvo nemotyvuoto žmogaus. Skamba netikėtai? Tai tikrai tiesa. Nėra nei vieno nemotyvuoto kliento ir nei vieno netinkamo atsakymo. Jeigu žmogus neturėtų jokio motyvacinio taško ar vidinio variklio, jis tiesiog jau būtų miręs. Net tada, kai atrodo, kad žmogus "nieko nedaro", jį kažkas motyvuoja nieko nedaryti. Reiškia, "nieko nedarymas" tuo metu tam tikra prasme yra jam naudingas.
Nei vienas atsakymas nėra netinkamas, nes už kiekvieno atsakymo slypi priežastis. Bijai pokyčių? Ką tai slepia? Baimę, nepasitikėjimą savimi, nusivylimą, ankstesnę patirtį? Esi gynybiškas? Tada papasakok, ką ar nuo ko saugai(si).
Pokyčiai nevyksta tol, kol nesuvokiama problemos esmė ir motyvacija su ja būti arba su ja atsisveikinti.
Metodas, galintis padėti pamatyti situacijas ir žmones platesniame kontekste bei išeiti iš išankstinių nuostatų apie klientus ir save bei pradėti dirbti su susidomėjimu.
Tiems, kurie nori padėti klientui atrasti motyvacinius taškus, geriau pažinti situaciją, kurioje esate bei save, pamatyti alternatyvas, kurių nepastebėjote, atrasti savo stiprybes ir iššūkius, mokytis juos abu panaudoti sau tinkama linkme, suplanuoti pirmuosius žingsnius kaip pajudėti iš taško ir t.t.  Arba visa tai patirti su savimi ir savo situacijomis.


---- Senyvo amžiaus kliento psichosocialinė aplinka ----


Kas atsitinka, kai pradedame senti? Kada iš tiesų prasideda šis procesas ir kuo jis ypatingas? Kaip padėti sau geriau suprasti savo seną klientą? Ar senatvė tikrai toks baisus reiškinys?
Naujomis mokslo įžvalgomis ir praktiniais užsiėmimais grįsti mokymai, kurių metu pažinsime ne tik klientą, o ir save. Juk darbas su klientu pirmiausia prasideda nuo darbo su savimi.
Mokymuose kalbėsime apie tai, kas yra terapinis santykis, kuo jis reikšmingas bei kaip jį kurti, taip pat apie manipuliacijas ir kaip iš jų išsilaisvinti, aptarsime spąstus, į kuriuos save nuvedame dirbdami su senu ir senyvu klientais, kas yra mirties baimė ir mirties nerimas bei praktiniais metodais įsivertinsime savo darbo efektyvumą.
Mokymai, norintiems pažvelgti į senėjimą kitu kampu.
Pradedantiems dirbti ir jau dirbantiems su senyvais ir senais klientais. Ieškantiems alternatyvų ir gilesnio suvokimo - koks tu ir dėl ko tai vyksta?
Pasidalinsiu su jumis savo praktinėmis įžvalgomis, mintimis, užduotimis, galbūt ir keliomis taisyklėmis.

 

---- Streso mažinimo būdai ----


Programa tinka su bet kokia klientų grupe dirbantiems socialiniams darbuotojams, socialinio darbuotojo padėjėjams ir kitų sričių specialistams, tiesiogiai dirbantiems su klientais. Tikslas - supažindinti su streso valdymo būdais bei suteikti jų praktinio panaudojimo įgūdžių. Visi taikomi būdai yra ne vienkartiniai, kuriais būtų "kovojama" tik su streso sukeltomis pasekmėmis. Metodai yra orientuoti į gilesnį streso reiškinio pažinimą ir pritaikomi ilgalaikėje perspektyvoje tiek siekiant atsipalaiduoti, tiek stiprinti atsparumą stresinėms situacijoms bei orientuoti į gilesnį savęs pažinimą, kad suprasti tikrąsias savo reakcijų priežastis ir jas keisti. Šių mokymų metu Jūs papildomai gausite recenzuotą Metodinį-praktinį leidinį "Streso valdymas", kurią galėsite naudoti savarankiškai ir gilinti mokymų metu įgytus įgūdžius.


---- Praktinis Veidotyros taikymas socialinio darbo lauke ----

Mokymus sudaro:
- teorinė dalis;
- praktinė dalis;
- savarankiškas darbas;
- egzaminas.

Mokymų metu Jūs sužinosite:
- Veidotyros istoriją;
- Atskirų veido bruožų reikšmę;
- Analizavimo galimybes bei kaip jungti bruožus tarpusavyje;
- Ką daryti, kai veido bruožai "nedera" tarpusavyje;
- Kas yra kokybiški ir nekokybiški veido bruožai bei ką tai reiškia;
- Ve
ido asimetrijos reikšmę;
- Ką apie žmogų kalba jo veidas;
- Pagrindinius bazinius žmonių variklius bei tipus;
- Išmoksite nusakyti bazinį žmogaus charakterį mažiau nei per pusę minutės;
- Praktinius Veidotyros panaudojimo aspektus būtent socialinio darbo lauke;
- Veidotyros metodo taikymo etiką ir atsakomybę;
- Kaip Veidotyros pagalba padėti žmogui atrasti jo motyvacinius taškus;
- Kt. praktiniai ir teoriniai
aspektai.

Praktinė mokymų dalis - gyva dalyvių analizė. Taip pat Jūs turėsite atlikti savarankišką analizę tarp paskaitų bei parengti jos ataskaitą. Paskaitų metu vyks Jūsų savarankiškų darbų bei kilusių klausimų aptarimas.

Tik dalyvavę visose paskaitose, atlike visas savarankiškas užduotis bei išlaikę egzaminą dalyviai gaus pažymėjimus bei įgis teisę Veidotyros žinias taikyti praktikoje.

Tikiu, kad netgi po visų mokymų dirbant praktikoje Jums iškils nemažai klausimų, todėl baigę mokymų programą ir gavę pažymėjimą Jūs turėsite galimybę už papildomą 25 eur mokestį dalyvauti Palaikymo programoje, kurios metu galėsite neribotai konsultuotis šio metodo taikymo metu iškilusiais klausimais pirmus 6 mėnesius po mokymų baigimo.


---- Profesinis identitetas ir vidinė motyvacija ----


Programa tinka su bet kuria klientų grupe dirbantiems įvairių sričių specialistams. Pagrindiniai tikslai - gilesnis savo profesijos ir savęs kaip profesionalo pažinimas, atskleidžiant savo ribas ir galimybes, didinant vidinę motyvaciją ir stiprinant darbuotojo autoritetą. Bet kuris darbas yra be galo plati profesinė sritis, klientų ratas yra labai įvairus, todėl mokymai orientuoti į savo asmeninių ir profesinių savybių pažinimą ir stiprinimą, tuo pačiu atrandant ribas, kurios (ne)leidžia jaustis gerai savo srityje - juk skiriasi ne tik klientai, bet ir mes patys esame asmenybės su savo individualiais poreikiais ir galimybėmis. Mokymų metu kiekvienas ieškosime atsakymų kaip geriausiai galime panaudoti save kaip savo darbo profesionalą.


---- Mano profesinis bagažas ----


Periodiniai mokymai socialiniams darbuotojams ir socialinio darbuotojo padėjėjams.

Prisimenu savo pačią pirmąją programą, kurioje kalbėjau ne apie klientus, o apie darbuotojus ir kaip padėti sau šiame darbe, kaip suvokti ar esu savo vietoje ir pan. Jau nesuskaičiuoju kiek jūsų per visus šiuos metus dalyvavo mano tuo metu visus standartus sulaužiusioje programoje "Profesinis identitetas ir vidinė motyvacija".


Apie ką kalbėsime šį kartą:
~ Profesinė motyvacija ir įsigalinimas - kaip įgalinti save, atpažinti savo stiprybes bei iššūkius ir kaip tai paversti savo varikliais.
~ Profesinis efektyvumas - kur rasti sau resursų, kai atrodo, kad jų nėra?
~ Profesinė savistaba - kaip pagauti save beįsisukant į uždarus ratus, bepakliūnant į savo ar kliento paspęstus spąstus, ir pagalvoti - o kokius įrankius visgi turiu?
~ Profesinio bagažo žemėlapis - o šis tegul lieka staigmena.

 

---- Pykčio laboratorija ----


Programa tinka su bet kuria klientų grupe dirbantiems socialiniams darbuotojams ir socialinio darbuotojo padėjėjams. Tikslas - geriau pažinti pykčio priežastis ir jo valdymo būdus. Pyktis yra viena iš prigimtinių žmogaus emocijų, kurios mes negalime visiškai pašalinti, tačiau galime suprasti ir išmokti valdyti - kalbant tiek apie kliento, tiek apie savo pyktį. Pyktis yra be galo natūralus ir reikalingas organizmo atsakas, kurio visiškai "atsisakyti" būtų labai žalinga. Tačiau ką daryti, kai šio jau per daug? Mokymų metu keliausime nuo šio jausmo priežasčių iki pasekmių ir galimybių jį suprasti bei valdyti.


Registruokitės į mokymų programas arba užduokite klausimą.