Patirtys ir idėjos

Svajones verčiame pasiekimais
Norime, kad mūsų teikiamos paslaugos būtų prieinamos kuo didesniam žmonių ratui, nepriklausomai nuo Jūsų išsilavinimo, amžiaus, tautybės ar statuso. Tikiuosi, kad taikomi metodai ir teikiama pagalba padės atrasti naujus kelius ir įžvalgas, pažvelgti į situacijas kitu kampu, pamilti save ir nebijoti įsileisti pokyčius į savo gyvenimą. Todėl, jei teikiamų paslaugų kaina šiuo metu Jums yra per didelė, susisiekitei ir rasime Jums tinkantį sprendimą. 

Nurodytos kainos yra galutinės, nėra jokių kitų papildomų mokesčių.

Išsirinkus paslaugą, Jums bus išsiųsta išankstinė sąskaita-faktūra, kurią apmokėjus, bus patvirtinta Jūsų registracija. Laiku negavus apmokėjimo, Jūsų registracija bus automatiškai atšaukta. Visos paslaugos suteikiamos tik po apmokėjimo.


Paslaugų kainos:

Mokymai:

Mokymai socialiniams darbuotojams ir jų padėjėjams - 50-65 eur. (16 ak. val.)

Įžanginė socialinio darbuotojo padėjėjų kvalifikacijos programa - 135 eur. (40 ak. val.) Grupėms iš vienos įstaigos, studentams, senjorams ir asmenims su negalia, taikoma 20 % nuolaida (pateikus pažymėjimą).


Veidotyros konsultacijos:

Viena pasirinkta tema + plano sudarymas - 30 eur. (1 val.)

Dvi temos + plano sudarymas - 45 eur. (2 val.)

Visų sričių aptarimas - 80 eur. (2 val.)


Grupiniai užsiėmimai ir individualios konsultacijos:

Individuali privati profesionalaus socialinio darbuotojo konsultacija, kai visas dėmesys skiriamas tik jūsų situacijai - 20 eur. (1.5 val.)

Grupiniai užsiėmimai:

Vienas kartas - 15 eur.

Mokant už visą kursą iš karto (10 susitikimų) - 115 eur.

Laiškas-staigmena - 4 eur. (į užsienį - kaina ir siuntimo būdas derinami individualiai)