Patirtys ir idėjos

Svajones verčiame pasiekimais

Veido analizė

 

Mūsų veidas - tai mūsų minčių, elgesio modelių, požiūrių, poreikių ir netgi svajonių atspindys. Bendravimas ir tarpusavio santykiai yra neatsiejama kasdienio gyvenimo dalis, tačiau kodėl net ir tarp geriausių draugų iškyla nepasitenkinimo, nepritarimo, nepalaikymo ir nusivylimo lydimų situacijų? Kodėl esame tokie, kokiais galvojome, kad niekada nenorėtume būti? Arba kasdien užsiimame kokia nors veikla nors iš tiesų jaučiamės taip, lyg neštume didžiulį akmenį. Konfliktai, nusivylimai, nesusipratimai, nepateisinti lūkesčiai, neįgyvendintos svajonės, mėtymasis ir kiti neigiami dalykai taip slegia. Tada mes sakome: "Kaip ji(s) mane nervina", "Negaliu daugiau jo(s) pakęsti", "Visa tai taip vargina", "Baigiu išeiti iš proto dėl tavo kvailų poelgių" ir pan. Iš tiesų visa tai atspindi mūsų pačių požiūrį ir nusistatymus, taip pat patirtį ir gyvenimo būdą. Tačiau visi šie, atrodo, neišsprendžiami dalykai gali būti sėkmingai keičiami veidotyros pagalba.  Ar įsivaizduojate kaip tokiu atveju atrodytų jūsų diena ir jūs pats? Registruokitės konsultacijai ir atraskite save iš naujo.

Veidotyra - tai mokslas, kurio pagalba analizuojant veido bruožus, žmogus gali atskleisti savo polinkius, tinkamas veiklos, darbo, studijų sritis, savo charakterio savybes, gabumus, talentus, elgesio modelio ir nuostatų priežastis. Taip pat, pažinęs save, išgryninti esminius poreikius ir gyvenimo tikslus. Tai yra greičiausias būdas surasti atsakymus į klausimus ko noriu, kas man tinka, ką turėčiau daryti, kur save realizuoti, kodėl dabar jaučiuosi blogai ir pan. bei konkretų sprendimą kaip pakeisti esamą situaciją.

 Kodėl verta rinktis veido analizės konsultacijas?

 • Greita analizė
 • Sprendimui rasti paprastai užtenka vieno susitikimo
 • Nereikia jokių papildomų investicijų - jums nereikia pirkti jokių papildomų programų ar paslaugų
 • Detalus aptarimas, veiksmų plano sudarymas
 • Taupomas laikas ir kiti jūsų resursai
 • Galimybė iš karto imtis veiksmų situacijai keisti
 • Galimybė išeiti iš negatyvių, ribojančių įsitikinimų, neracionalių baimių įtakos
 • Galimybė greitai išgryninti pagal charakterį tinkamas veiklos sritis
 • Vidinio pašaukimo išgryninimas

Konsultacijos pagal veido analizės metodą - tai labai konkreti jūsų pasirinktos srities analizė ir tolimesnių veiksmų plano sudarymas, norint iš esmės pakeisti gyvenimą. Konsultacijos paremtos žmogaus tikrojo charakterio ir bazinių poreikių išgryninimu. Čia nėra jokios magijos, abstrakčių patarimų, neaiškių, miglotų tikslų ar pilstymo iš tuščio į kiaurą. Tik aiški jūsų klausimo analizė ir pažinimas, siekiant padėti atrasti savo galimybes, pakeisti esamą padėtį bei sudaryti konkrečių veiksmų planą kaip to pasiekti.

Asmenybės analizė pagal veidotyros metodą naudojama asmeniniame tobulėjime, veiklos pasirinkimo, tarpusavio suderinamumo ir santykių gerinimo klausimais, versle, politikoje, valdžios struktūrose, taip pat siekiant išgryninti pašaukimą, atrasti savo kelią ir galimybes, išeiti iš nepasitikėjimo, baimių ir negatyvių nusistatymų veikiamų situacijų.

Būtina išankstinė registracija į konsultacijas Kaune ir nuotoliniu būdu.


Kada rinktis veidotyros konsultaciją?

 • Jeigu norite išgryninti asmenybę - charakterio bruožai, stiprybės, silpnybės, talentai, gabumai.

Konsultacijos tikslai: charakterio savybių, stipriųjų pusių, gabumų ir polinkių išgryninimas, asmenybės augimo sąlygų ir poreikių aptarimas.

----

 • Jeigu nežinote kokią studijų, darbo, verslo kryptį pasirinkti - jaučiate, kad sunku apsispręsti kas jums tiktų, o gal atrodo, kad niekas nedomina. Norite nuspręsti koks darbas ar studijų kryptis jums tiktų ir jums asmeniškai būtų perspektyvi.

Konsultacijos tikslai: asmenybės pagrindiniai bruožai, polinkių, tinkamų studijų, darbo, verslo sričių, kuriose žmogus jaustųsi gerai ir galėtų realizuoti savo gabumus išgryninimas, tinkamų darbo sąlygų apibrėžimas.

----

 • Jeigu kyla klausimų dėl asmeninio suderinamumo, santykių gerinimo - nesate tikri su kokiu žmogumi turėtumėte kurti santykius, sunku palaikyti ilgalaikius santykius, dažnai keičiate partnerius (-es), netenkina tarpusavio santykiai, pastebite, kad dažnai erzina aplinkinių poelgiai, požiūris ir gyvenimo būdas, rėkiate ant vaikų, sutuoktinio (-ės), bendradarbių, giminaičių ar draugų, sunku susitarti tarpusavyje, norite geriau suprasti vieni kitus ir sutarti šeimoje, su vaikais, taip pat geriau suprasti savo paauglių vaikų poreikius ir polinkius, padėti juos realizuoti.

Konsultacijos tikslai: esminių poreikių išgryninimas, tarpusavio suderinamumas, stiprybės, trukdžiai, jų priežastys, konkrečių santykių gerinimo veiksmų formulavimas, siekiant atliepti savo ir partnerio (-ės) poreikius.

----

 • Jeigu norite atsikratyti psichologinių barjerų, ribojančių įsitikinimų, stabdančių baimių - atrodo, kad apniko nesėkmės, negalite nieko pakeisti arba bijote keisti(s), norite pasiekti konkrečių tikslų, tačiau gyvenime mėtotės.

Konsultacijos tikslai: negatyvių, ribojančių įsitikinimų, baimių priežasčių išgryninimas, pagrindinių poreikių ir polinkių išgryninimas, esminių pokyčių situacijoje veiksmų plano sudarymas.

----

 • Jeigu norite išgryninti pašaukimą - norite rasti veiklas, sritis, kuriose jaustumėtės gerai, galėtumėte save realizuoti, atsiskleisti.

Konsultacijos tikslai: vidinės energijos išgryninimas, tinkamų krypčių išgryninimas.

----

 • Jeigu jaučiate, kad norite kažką keisti, bet tai padaryti sunku - atrodo, kad nepaleidžia neigiamos mintys ir emocijos, nedrįstate priimti sprendimų, atidėliojate tam tikrus veiksmus, jaučiatės įstrigę situacijoje, nežinote ko norite ir t.t.

Konsultacijos tikslai: nuostatų ir vidinių įsitikinimų priežasčių išgryninimas, polinkių ir pagrindinių poreikių išgryninimas, tolimesnių veiksmų plano sudarymas.

Kiti jums svarbūs klausimai.


Užduokite klausimą arba registruokitės konsultacijoms!