Grupinė supervizija online prasideda rugsėjo 18 d. Taip pat galite užsiregistruoti į kontaktinę superviziją Kaune čia.
Turėsime 6 susitikimus online po 2 astronomines val., iš viso 16 ak. val.. Grupės dydis labai ribotas, todėl kiekvienas turėsite laiko savo temoms ir klausimams. Gali dalyvauti visi socialinio darbo specialistai. Dalyvauti gali vienas arba keli asmenys iš tos pačios įstaigos.
Susitinkame rugsėjo 18 d. nuo 9 val. per google.meets. Nuoroda jums bus atsiųsta prieš dieną. Tolimesnių susitikimų datos bus derinamos su grupe pirmojo susitikimo metu.
Jūsų registracija bus patvirtinta gavus mokėjimą. Registracija vyksta kol yra grupėje vietų, todėl rekomenduojame apmokėjimo nepalikti paskutinei dienai. Jeigu iki jūsų mokėjimo gavimo dienos grupėje nebeliks vietų, jus apie tai informuosime el. paštu, pasiūlysime kitą datą arba grąžinsime pinigus per 5 d.d.
Jeigu mokės įstaiga ir reikalinga sąskaita įstaigos vardu, suveskite įstaigos duomenis pirkimo laukelyje.
Išduodami pažymėjimai atestacijai.
Supervizorė - Nomeda Černevičiūtė Jerochova, turinti 11 metų socialinio darbo praktikos, patyriminių mokymų lektorė, metodikų autorė. Metodinio-praktinio leidinio "Streso valdymas" bendraautorė, Metaforinių-klausimų kortelių metodikos autorė, baigusi Profesionalios supervizijos studijas.
Prieš pirmąjį susitikimą kviečiu pagalvoti, pasvajoti apie savo mintis, lūkesčius, temas, klausimus supervizijai.
Supervizija online socialiniams darbuotojams - tai saugi erdvė reflektuoti profesines patirtis, sulaukti palaikymo, įžvalgų ir patarimų iš kolegų, paleisti susikaupusias mintis ir emocijas, auginti profesionalumą ir atsparumą, įsižeminti ir geriau suprasti lūkesčius sau, taip pat mokytis kritiškai ir objektyviai vertinti aplinkinių siunčiamas žinutes. Jeigu jaučiate profesinį nuovargį, klausiate savęs "Ar tai visa dar mano kelias?", abejojate savo profesiniais gebėjimais - supervizija yra puiki galimybė rasti atsakymus.
Tikrai ne visaca pavyksta teisingai ir laiku identifikuoti profesinį nuovargį - jį daugelis painioja su stresu ar perdegimu, tačiau tai ne tas pats. Jaučiamas profesinis nuovargis nebūtinai reiškia, jog profesija jums nebetinka ar jūsų gebėjimai sumenko. Paskaitykite mano straipsnį apie Apsimetėlio sindromą.
Turite klausimų? Susisiekite tel. +37069355124